Kwekers

Jacobs Paul
Tel. : 0479/40.39.97
jacobs.paul66@telenet.be

  • wit
  • albino
  • geel ivoor
  • lutino ivoor
  • geel
  • lutino

Dalemans Jean
Tel. : 0495/03.43.87
jean@dalemans.be

  • Geel
  • Satinet
  • Isabel wit
  • Isabel geel
  • Satinet geel
  • Satinet geel
  • Bruin wit

Florens Pierre
Tel. : 0476/35.17.72

florenssnellinx@hotmail.com

  • Rood
  • mozaiek rood
  • witvleugel rood
  • witvleugel geel

Geebelen Jaak
Tel. : 0499/29.31.11

jaak.geebelen@telenet.be

  • Geel
  • Agaat wit
  • Agaat rood
  • Isabel geel
  • Agaat pastel wit
  • Agaat kobalt wit
  • Agaat kobalt geel
  • Zwart geel
  • Zwart rood
  • Zwart kobalt geel
  • Zwart kobalt rood

Jacobs Lode
Tel. : 0476/79.56.79

lode.jacobs3@telenet.be

  • Zwart geel mozaiek
  • Agaat opaal geel mozaiek

Neyens Jaak
Tel. : 0475/51.48.86

neyensjaak@telenet.be

  • Agaat wit
  • Agaat geel
  • Agaat pastel geel
  • Satinet wit
  • Isabel wit

Houbrigts Eduard
Tel. : 0476/20.78.31

  • Rood
  • Agaat rood
  • Isabel rood
  • Zwart rood
  • Satinet rood
  • Zwart kobalt rood

Dehasque Sandra
Tel. : 0473/42.63.98
dehasquesandra@hotmail.be

  • Agaat kobalt geel
  • Agaat pastel geel
  • Agaat geel
  • Glosters

Liebens Franco
Tel. : 0494/56.16.47

  • Bruin: geel en wit
  • Agaat wit, geel, geelivoor
  • Zwartpastel: geel en wit
  • Bruinpastel: geel en wit
  • Agaatpastel: geel en wit
  • Kobalt zwart wit, zwart geel, bruin geel
  • Agaatkobalt: agaat wit, agaat geel, isabelkobalt geel

Boussu Jacques
Tel. : 011/31.59.51

  • Zwart geel int. en sch
  • Zwart kobalt geel
  • Bruin geel en wit
  • Geel en geelivoor

Egelmeers Wim
Tel. : +31(0)492/36.62.61

  • Satinet geel en ivoor
  • Satinet geel mozaïek
  • Isabel geel en ivoor
  • Isabel geel mozaïek

Dirkx Jean
Tel. : 0497/81.65.45
dirkx.j@skynet.be

  • Wit
  • Rood
  • Satinet wit
  • Satinet rood
  • Isabel wit
  • Agaat rood
  • Kobalt wit

Lambrighs Patrick
Tel. : 0497/71.78.73
lambrighs.p@skynet.be

  • Agaat wit, geel en geelivoor
  • Agaat opaal wit, geel
  • Agaat kobalt geel